Oyun Geliştirme

Oyun tasarımından VR ve AR uygulamalarına, tablet, telefon ve diğer mobil cihazlar için yerel, web ve hibrit oyun platformlarına kadar uzanan mobil oyun yazılımı çözümleri sunuyoruz.
Mobil Oyun Tasarımı

RPG, macera, yarış ve strayteji gibi mobil oyun türlerini, mobil cihazlarda duyarlı tasarım HTML5 web tabanlı uygulamalar ile birlikte tasarlanır ve kodlarız.

Mobil Oyun Analizi

Veri analizi, AB testleri, makine dili ve raporlama gibi özellikleri barındıran, özel araçlarımızla tümleşik ve programlanmış ,mobil oyun analizlerinizde yardımcı oluruz.

Mobil VR ve AR Oyunları

Mobil VR ve AR çözümlerimiz, AR / VR teknolojilerinin programlanması ve mobil cihaz varlıklarının kullanılmasıyla oyunlarınızı gerçekci hale getiririz.

Oyun animasyonları

Mobil oyun animasyon çözümleri, 2D ve 3D grafik ve animasyonların yanı sıra 3D varlıklar, karakter fiziği, mantık ve ortamları gerçekci halde sunarız.

AR VE VR OYUN GELİŞTİRME

Özel VR, AR & MR Yazılımı

Tabletler, giyilebilir teknolojiler, akıllı telefonlar ve kulaklıklar dahil olmak üzere çeşitli cihazlar için AR, VR ve MR projelerinin hayata geçmesini sağlıyoruz.

AR Projeleri

Uzman ekibimiz ile hareket işlemcileri , GPS, jiroskop ve cihaz donanımı içindeki sensörler gibi özellikleri kullanarak AR yazılım uygulamaları geliştirmekteyiz.

2D VE 3D VR Yazılımları

2D ve 3D animasyon tasarımları oluşturur ve diğer duyusal özelliklerle ses, haptik, hareket pozisyon izleme özellikleriniz video haline getirip özel entegrasyon gerçekleştiririz.

Projenizi beraber geliştirelim

Hızlı cevap

Kullanıcı merkezli kararlar

Uygun bütçe

Güvenlik ve Gizlilik

Zamanında teslimat

© All Rights Reserved By mobilomi.com

Share this product!