Mobil Uygulama

Mobil uygulama geliştirme çözümleri, mobil kullanıcı deneyimini yeniden tanımlamak için çeşitli girişimlere ve girişimlere yardımcı olur. İOS SDK (Objective-C veya Swift), Android SDK (Java veya Kotlin), React Native ve Kullanılabilirliğe odaklanan Flutter kullanarak yerel mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Oyun geliştirme

Gelişen mobil teknolojisi ile özellikle mobil oyun sektöründeki kaliteyi ve içeriği artırmış, mobil oyunları, oyun pazarında en büyük payı almasını sağlamıştır. Mobilomi, Mutli player oynanabilen interaktif iOS oyun, android oyun geliştirme yapılarak hazırlanan mobil oyunlar, eğitim oyunları ve eğlenceye yönelik oyun fikirleri sunmakta ve oyun fikirlerinizi hayata geçirmektedir.

AR/VR Uygulamalar

Sanal Gerçeklik, “Virtual Reality” oyun ve uygulamalarını, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek, ürün ve hizmetlerini pazarlamada, yenilikçi, hayatı kolaylaştıran, müşterilerine yakınlaştıran teknolojiler olarak sunmaktayız. Sanal gerçeklikte yaratılan tüm ortam bilgisayar aracılığı ile yaratılmıştır. Burada asıl amaç bulunduğunuz gerçek ortamı unutup, kendinizi kafanıza taktığınız gözlük yardımı farklı dünyalarda ve yerlerde görebilmektir.

Chatbot Hizmetleri

İşletmeler için son derece entegre ve süper akıllı bir Chatbot platformu sağlıyoruz. Hangi sektörde olursanız olun, performansınızın verimliliğini artırmak ve büyümenizi genişletmek için makina öğrenme sisteminden yararlanabilirsiniz.

Web Yazılım projeleri

Mobilomi, pek çok firma, reklam ajansı, dijital ajan ile ortak çalışmalar yürütmekte, onlar ve onların hizmet verdikleri markalar için Kampanya Siteleri, Mikro Siteler, E-Ticaret Siteleri, Kurumsal Web siteleri çözümleri üretmektedir. Tasarımı hazır gelen sitelerin kodlama işini veya tamamen tasarım dahil anahtar teslim web projesinin üretimini firmamız gerçekleştirebilmektedir. Kodlama ve tasarım haricinde, proje fikri geliştirme, tasarım çözümleri sunma konusunda da destek vermektedir.