Mobil Uygulama Hizmeti

Android Uygulama

Android Uygulama

Etkileşimli ve sonuç odaklı zengin özelliklere sahip android uygulamaları edinin

iOS Uygulama

iOS Uygulama

iPhone / iOS uygulama geliştirme hizmeti ile birlikte mükemmel kullanıcı deneyimi oluşturuyoruz.

2015 yılı verilerine göre Türkiye‘deki akıllı mobil cihaz kullanım sayısı 31,7 milyon kişiye ulaştı. Gelecekle güçlü bağları olan şirketler mobil uygulama teknolojilerini erken keşfederek rekabette öne çıkmayı başardı.

 

Mobil uygulamalar sayesinde şirket içi görev ve etkinlikler ile iş akış süreçlerinin takibi hiç olmadığı kadar basit. Mobil uygulamalar sayesinde şirketinize ait gerekli gördüğünüz tüm verileri saklayabilir, tüm iş süreçlerini yönetebilir ve verilerinizi kullanarak geleceği tahmin etme performansınızı yükseltebilirsiniz.  

 

Mobil uygulamalar kullanılacak olan cihaza göre tasarlanmakta ve kodlanmaktadır. Mesela yaptırdığınız uygulamanın iphone, ipad gibi cihazlarda çalışmasını istiyorsanız uygulamanız IOS tabanlı olarak geliştirilmek zorundadır, eğer Samsung, HTC gibi android işletim sistemi kullanan tablet veya akıllı telefonlarda çalışmasını istiyorsanız uygulamanız Android tabanlı olarak geliştirilmek zorundadır. Android ve/veya IOS tabanlı mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

IOS tabanlı geliştirdiğimiz uygulamalarınızı iphone, ipad mini, ipad ve ipod touch cihazları için 500 milyondan fazla kullanıcısı olan (2013 verilerine göre) ve kullanıcılarının bugüne kadar 40 milyardan fazla mobil uygulama indirdiği App Store’da yayınlanmaktayız.

Android tabanlı geliştirdiğimiz uygulamalarınızı samsung galaxy, samsung tablet, samsung note, htc one ve diğer tüm android akıllı telefon ve tabletleriniz için bugüne kadar milyonlarca kullanıcının 25 milyardan fazla mobil uygulama indirdiği Google Play Store’da yayınlamaktayız.

Reklam bütçenize ne kadar ayırırsanız ayırın, toplam 1 milyardan fazla kullanıcıya başka türlü ve maliyeti az olan bir şekilde ulaşmanız imkansız.

 

Hemen IOS ve/veya Android platformlarında firmanızın yer alması için bizimle iletişime geçin.

© All Rights Reserved By mobilomi.com

Share this product!