Hizmetlerimiz

Siz de bizimle çalışmak ister misiniz?

Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Mobil uygulama geliştirme çözümleri, mobil kullanıcı deneyimini yeniden tanımlamak için çeşitli girişimlere ve girişimlere yardımcı olur. İOS SDK (Objective-C veya Swift), Android SDK (Java veya Kotlin), React Native ve Kullanılabilirliğe odaklanan Flutter kullanarak yerel mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Detay
Oyun geliştirme

Oyun geliştirme

Gelişen mobil teknolojisi ile özellikle mobil oyun sektöründeki kaliteyi ve içeriği artırmış, mobil oyunları, oyun pazarında en büyük payı almasını sağlamıştır. Mobilomi, Mutli player oynanabilen interaktif iOS oyun, android oyun geliştirme yapılarak hazırlanan mobil oyunlar, eğitim oyunları ve eğlenceye yönelik oyun fikirleri sunmakta ve oyun fikirlerinizi hayata geçirmektedir.

Detay
AR Teknolojisi

AR Teknolojisi

Augmented Reality en fazla kullanıldığı alanlardan biride Reklam ve Pazarlama sektörleridir. Markalar, müşterilerinin ilgisini daha fazla çekmek, ürünlerini daha interaktif bir şekilde pazarlamak için AR teknolojisi kullanarak yaratıcı uygulamalar sunmaktadırlar. Bu yolla kampanyalarında akılda kalıcı olmasını ve fark yaratmasını sağlamaktadırlar. Özellikler etkinlikler ve organizasyonlara özel artırılmış gerçeklik çözümleri ve fikirleri geliştirilmekteyiz.

Detay
VR Projeler

VR Projeler

Sanal Gerçeklik, “Virtual Reality” oyun ve uygulamalarını, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirerek, ürün ve hizmetlerini pazarlamada, yenilikçi, hayatı kolaylaştıran, müşterilerine yakınlaştıran teknolojiler olarak sunmaktayız. Sanal gerçeklikte yaratılan tüm ortam bilgisayar aracılığı ile yaratılmıştır. Burada asıl amaç bulunduğunuz gerçek ortamı unutup, kendinizi kafanıza taktığınız gözlük yardımı farklı dünyalarda ve yerlerde görebilmektir.

Detay
Chatbot

Chatbot

İşletmeler için son derece entegre ve süper akıllı bir Chatbot platformu sağlıyoruz. Hangi sektörde olursanız olun, performansınızın verimliliğini artırmak ve büyümenizi genişletmek için makina öğrenme sisteminden yararlanabilirsiniz.

Detay
Web Yazılım

Web Yazılım

Mobilomi, pek çok firma, reklam ajansı, dijital ajan ile ortak çalışmalar yürütmekte, onlar ve onların hizmet verdikleri markalar için Kampanya Siteleri, Mikro Siteler, E-Ticaret Siteleri, Kurumsal Web siteleri çözümleri üretmektedir. Tasarımı hazır gelen sitelerin kodlama işini veya tamamen tasarım dahil anahtar teslim web projesinin üretimini firmamız gerçekleştirebilmektedir. Kodlama ve tasarım haricinde, proje fikri geliştirme, tasarım çözümleri sunma konusunda da destek vermektedir.

Gelişmiş Teknoloji

Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor, başarımızı, sunduğumuz yüksek kalitede yazılım geliştirme hizmeti ile birlikte müşterilerimize kattığımız değer ile ölçüyoruz.

Raporlama Ekranları

Raporlama Ekranları

Mobil ve Web Yazılımlarınızı geliştirdikten sonra isterseniz , özel pazarlama çözümleri de sunabiliyoruz.

Teknik Destek

Teknik Destek

Müşterilerimize yazılım alanında teknik destek veriyor ve müşteri memnuniyetine özen gösteriyoruz.

Promosyon Araçları

Promosyon Araçları

Her türlü cihazlara entegreli promosyon araçlarıyla müşterilerine destek sağlayacak platformlar oluşturuyoruz.

Kazanan Müşteriler

Kazanan Müşteriler

7/24 saat email ve ticket desteğimizle hiç bir müşterimizi yanıtsız bırakmıyor , her türlü sorunda yanlarında oluyoruz.

© All Rights Reserved By mobilomi.com

Share this product!